Panasonic Electronic Components
Producto No:
EXC-ML20A390U
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FERRITE BEAD 39 OHM 0805 1LN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 8mOhm |
| Impedance @ Frequency | 39 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | EXCML |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | EXC-ML20 |