KYOCERA AVX
Producto No:
F380J226MMA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP TANT POLY 22UF 6.3V 0603
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.43795
$4.3795
50
$0.35036
$17.518
100
$0.300295
$30.0295
500
$0.237728
$118.864
1000
$0.200194
$200.194
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | M |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500mOhm @ 100kHz |
| Series | F38 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |