Omron Automation and Safety
Producto No:
F3SG-4SRA0280-25-F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1256.28
$1256.28
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 55°C |
| Operating Range | 0.3m ~ 20.0m |
| Ingress Protection | IP65/IP67/IP67G - Dust Tight, Oil Resistant, Water Resistant, Waterproof |
| Protective Height | 280mm |
| Detection Capability | 25mm |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | F3SG-SR |
| Beam Pitch | 20mm |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | Blanking, Muting Function |
| Number of Beams | 14 |
| Package | Bulk |
| Protection | Hand |
| Base Product Number | F3SG-4S |