EPSON
Producto No:
FA-20HS 19.2000MF12Y-AG0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 19.2000MHZ 7PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Load Capacitance | 7pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±12ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Series | FA-20HS |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | EPSON |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 19.2 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |