onsemi
Producto No:
FAN4800IN_G
Fabricante:
Paquete:
16-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC PFC CTRLR CCM/DCM 84KHZ 16DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mode | Continuous Conduction (CCM), Discontinuous Conduction (DCM) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 66kHz ~ 84kHz |
| Voltage - Supply | 11V ~ 16.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Current - Startup | 100 µA |
| Base Product Number | FAN4800 |