onsemi
Producto No:
FEBFAN6754AMR_CP450V1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INTEGRATED CIRCUIT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Main Purpose | AC/DC, Primary and Secondary Side |
| Current - Output | 3.42A |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Regulator Topology | Flyback |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Frequency - Switching | 50Hz ~ 60Hz |
| Voltage - Output | 19V |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | onsemi |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Utilized IC / Part | FAN6754AMR, FAN6204MY |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | FEBFAN6 |