Knowles
Producto No:
FFH-26786-I04
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SPEAKER 54OHM TOP PORT 96DB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 200 Hz ~ 4.5 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.104" (2.64mm) |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 0.201" L x 0.111" W (5.09mm x 2.80mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Ferrite |
| Ratings | - |
| Series | FFH |
| Type | Receiver |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Knowles |
| Material - Cone | - |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Impedance | 54 Ohms |
| Efficiency - Testing | - |
| Efficiency - dBA | 96.00 |