Samtec Inc.
Producto No:
FFSD-20-D-15.75-01-N-SR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$31.065
$31.065
10
$27.2023
$272.023
25
$26.02658
$650.6645
50
$25.18678
$1259.339
100
$24.34736
$2434.736
250
$23.004022
$5751.0055
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFSD |
| Length | 1.31' (400.05mm) |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key, Strain Relief |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFSD-20 |
| Cable Termination | IDC |