Samtec Inc.
Producto No:
FFSD-25-D-04.50-01-N-RN2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$29.4975
$29.4975
10
$25.8343
$258.343
25
$24.71786
$617.9465
50
$23.92024
$1196.012
100
$23.123
$2312.3
250
$21.847226
$5461.8065
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFSD |
| Length | 0.375' (114.30mm, 4.50") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFSD-25 |
| Cable Termination | IDC |