KEMET
Producto No:
FG1(75)-120X120T2900
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF EMI ABSORB SHEET 4.724X4.724"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 104°F (40°C) or Below |
| Shape | Square |
| Material | Polymer, Magnetic Powder |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.09mm) |
| Product Status | Active |
| Series | FG1 |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 4.724" (120.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | KEMET |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Width | 4.724" (120.00mm) |
| Adhesive | Non-Conductive, Double Sided |