Taiyo Yuden
Producto No:
FI212P082931-T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF DIPLEXER 829MHZ/2.055GHZ 0805
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.988
$0.988
10
$0.722
$7.22
25
$0.70566
$17.6415
50
$0.68913
$34.4565
100
$0.623485
$62.3485
250
$0.607088
$151.772
500
$0.525046
$262.523
1000
$0.492224
$492.224
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | - |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 698MHz ~ 960MHz / 1.42GHz ~ 2.69GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 13.00dB / - |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 13.00dB / - |