UNC Group
Producto No:
FJ9SCST-12M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SINGLEMODE SC TO ST FIBER 12M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.9985
$11.9985
20
$11.761
$235.22
60
$11.5235
$691.41
100
$11.2765
$1127.65
200
$11.039
$2207.8
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Insertion Loss | 0.20dB |
| Cable Type | Twin Zip, Bend Insensitive Fiber (BIF) |
| 1st Connector | SC Duplex |
| 2nd Connector | ST (2) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Fiber Type | 9/125 |
| Product Status | Active |
| Ratings | OFNR |
| Series | SpeedaLite - Singlemode |
| Length - Overall | 39.4' (12.0m) |
| Type | Singlemode, Duplex, OS2 |
| Mfr | UNC Group |
| Color - Cable | Yellow |
| Cable Diameter | 0.08" (2.0mm) |
| Features | Dust Cap, Riser, Zipcord |
| Return Loss | 55dB |
| Color - Connectors | Blue, Yellow |
| Package | Bulk |
| Bend Radius | 10mm |
| Base Product Number | FJ9SCST |