Samtec Inc.
Producto No:
FJH-10-R-10.00-4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.2605
$6.2605
10
$5.66295
$56.6295
25
$5.35002
$133.7505
50
$5.21968
$260.984
100
$4.958715
$495.8715
250
$4.436728
$1109.182
500
$4.175744
$2087.872
1000
$3.653776
$3653.776
2500
$3.471091
$8677.7275
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | FJH |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 10.0" (254.0mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 10 |
| Base Product Number | FJH-10 |