NKK Switches
Producto No:
LB01KW01-5F24-JF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PANEL INDICATOR GRN 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$24.092
$24.092
10
$18.8613
$188.613
100
$16.4749
$1647.49
500
$15.11146
$7555.73
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.64" (16.26mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | AC |
| Series | LB |
| Lens Style | Square with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 13mA |
| Base Product Number | LB01 |
| Lens Size | 13.20mm |