Panasonic Industrial Automation Sales
Producto No:
LC24-C
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
COUNTER LCD 7 CHAR 3V T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Display Characters - Height | - |
| Input Type | No Voltage |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Count Rate | 30Hz |
| Output Type | - |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 45.00mm x 22.20mm |
| Number of Characters Per Row | 7 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | LC24 |
| Type | Totalizer |
| Display Type | LCD - Black Characters |
| Voltage - Supply | Battery, 3VDC |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Operating Mode | Up |
| Time Format | - |
| Package | Bulk |
| Reset | External, Front Panel |
| Base Product Number | LC24 |