onsemi
Producto No:
LC75852E-E
Fabricante:
Paquete:
64-PQFP (14x14)
Lote:
-
Descripción:
IC DRVR 90 SEGMENT 64QFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Digits or Characters | - |
| Configuration | 90 Segment |
| Current - Supply | 1.4 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 64-PQFP (14x14) |
| Series | - |
| Display Type | LCD |
| Package / Case | 64-BQFP |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 6V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Interface | Serial |
| Base Product Number | LC75852 |