Essentra Components
Producto No:
LCBS-7-5-19
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 5/16"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.51965
$5.1965
25
$0.47538
$11.8845
50
$0.44745
$22.3725
100
$0.428735
$42.8735
250
$0.391438
$97.8595
500
$0.372818
$186.409
1000
$0.307572
$307.572
2500
$0.279614
$699.035
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LCBS-7 |
| Length - Overall | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | Winged |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LCBS-7 |