IQD Frequency Products
Producto No:
LFXTAL056516REEL
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.1875
$1.1875
10
$1.1343
$11.343
50
$1.10827
$55.4135
100
$0.949905
$94.9905
500
$0.923514
$461.757
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 12pF |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Series | 12SMX-B |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 8 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |