IQD Frequency Products
Producto No:
LFXTAL069405REEL
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.684
$0.684
10
$0.6023
$6.023
50
$0.56316
$28.158
100
$0.497705
$49.7705
500
$0.471504
$235.752
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Series | CFPX-218 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | IQD Frequency Products |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 27 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |