Euri Lighting
Producto No:
LIS-DLC1000E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SMART LED DOWNLIGHT DIM ES
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Applications | General Purpose Lighting |
| Configuration | Single |
| Color | White, Warm / White, Cool |
| Millicandela Rating | - |
| Size / Dimension | 7.480" Dia x 3.610" H (189.99mm x 91.69mm) |
| Product Status | Active |
| Base Type | Medium Screw (E26) |
| Wavelength | 2700K ~ 5000K |
| Series | - |
| Mfr | Euri Lighting |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 120V |
| Package | Bulk |
| Can Replace Lamps | General Purpose Lamps |