Texas Instruments
Producto No:
LM26LVCISD-120/NOPB
Fabricante:
Paquete:
6-WSON (2.2x2.5)
Lote:
-
Descripción:
THERMOSTAT 120DEGC OPN DRN 6WSON
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.7575
$1.7575
10
$1.35185
$13.5185
25
$1.12708
$28.177
50
$1.10181
$55.0905
100
$1.00168
$100.168
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -50°C ~ 150°C |
| Output Type | Open Drain, Push-Pull |
| Current - Supply | 8µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Switching Temperature | 120°C |
| Current - Output (Max) | 7mA |
| Supplier Device Package | 6-WSON (2.2x2.5) |
| Selectable Hysteresis | No |
| Series | - |
| Accuracy | ±2.2°C |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.6 V ~ 5.5 V |
| Output | Active High, Active Low |
| Mfr | Texas Instruments |
| Output Function | OverTemp, /OverTemp, VTemp |
| Features | Trip Test |
| Trip Temperature Threshold | Hot |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LM26 |