Amphenol Times Microwave Systems
Producto No:
LMR-600-FR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE LMR-600 FRPE FOOT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.4195
$7.4195
5
$6.5968
$32.984
10
$6.2871
$62.871
25
$5.909
$147.725
50
$5.59987
$279.9935
100
$5.359425
$535.9425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Type | Coaxial - Riser |
| Dielectric Material | Foam Polyethylene (FPE) |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Polyethylene (PE), Riser |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| VoP, Velocity of Propagation | 85 |
| Shield Coverage | - |
| Mfr | Amphenol Times Microwave Systems |
| Conductor Material | Aluminum, Copper Coated |
| Features | Fire Retardant |
| Spool Size | 500.0' (152.4m) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Usage | - |
| Dielectric Diameter | 0.455" (11.56mm) |
| Series | LMR® |
| Cable Group | - |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Conductor Strand | Solid |
| Jacket Color | Black |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Impedance | 50 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.590" (14.99mm) |
| Base Product Number | LMR-600 |