L3 Narda-MITEQ
Producto No:
LNA-30-04001200-35-20P
Fabricante:
Paquete:
Module
Lote:
-
Descripción:
IC RF AMP VSAT 4GHZ-12GHZ MODULE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 350mA |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Series | LNA |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Voltage - Supply | 15V |
| Test Frequency | 4GHz ~ 12GHz |
| Mfr | L3 Narda-MITEQ |
| Frequency | 4GHz ~ 12GHz |
| Noise Figure | 3.5dB |
| P1dB | 20dBm |
| RF Type | VSAT |
| Package | Box |
| Gain | 30dB |
| Base Product Number | LNA-30 |