OptiFuse
Producto No:
LPR-05B-18R-LOOP
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOLDER BLADE 58V 10A INLINE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.493
$8.493
10
$8.21655
$82.1655
25
$7.885
$197.125
50
$6.16265
$308.1325
100
$5.03405
$503.405
250
$4.9153
$1228.825
500
$4.10305
$2051.525
1000
$3.8513
$3851.3
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Blade |
| Contact Finish | - |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.75" L x 0.2" W (19.1mm x 5.1mm) |
| Series | LPR-05 |
| For Use With/Related Products | ATC, ATO |
| Voltage | 58V |
| Mfr | OptiFuse |
| Contact Material | Brass |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |