Littelfuse Inc.
Producto No:
LPSM0001Z
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.2135
$21.2135
5
$20.2008
$101.004
10
$18.6865
$186.865
50
$16.16102
$808.051
100
$15.15098
$1515.098
250
$14.140902
$3535.2255
500
$13.130862
$6565.431
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Orientation | - |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| Series | POWR-GARD® LPSM |
| For Use With/Related Products | 5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Box |