Murata Electronics
Producto No:
LQM18DH150M70L
Fabricante:
Paquete:
0603
Lote:
-
Descripción:
FIXED IND 15UH 220MA POWRTRN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.2299
$2.299
25
$0.20064
$5.016
50
$0.17214
$8.607
100
$0.157795
$15.7795
250
$0.14345
$35.8625
500
$0.134843
$67.4215
1000
$0.103284
$103.284
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | 80mA |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 10 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| DC Resistance (DCR) | 2.54Ohm Max |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LQM18 |
| Inductance | 15 µH |
| Type | Multilayer |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 24MHz |
| Mfr | Murata Electronics |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |