Murata Electronics
Producto No:
LQM2MPN2R2MEHL
Fabricante:
Paquete:
0806 (2016 Metric)
Lote:
-
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 1.3A 188MOHM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.304
$0.304
10
$0.26885
$2.6885
25
$0.23522
$5.8805
50
$0.2014
$10.07
100
$0.18468
$18.468
250
$0.167922
$41.9805
500
$0.157833
$78.9165
1000
$0.120897
$120.897
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 800mA |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.3 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0806 (2016 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 188mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | LQM2 |
| Inductance | 2.2 µH |
| Type | Multilayer |
| Package / Case | 0806 (2016 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 30MHz |
| Mfr | Murata Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | LQM2MPN |