Nexperia USA Inc.
Producto No:
LSF0204PW-Q100J
Fabricante:
Paquete:
14-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC TRANSLATOR BIDIR 14TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.798
$0.798
10
$0.70205
$7.0205
25
$0.65968
$16.492
100
$0.53846
$53.846
250
$0.500118
$125.0295
500
$0.425638
$212.819
1000
$0.340518
$340.518
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Open Drain, Push-Pull |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Translator Type | Voltage Level |
| Voltage - VCCA | 0.8 V ~ 1.8 V |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate | 120MHz |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 0.8 V ~ 3.3 V |
| Channels per Circuit | 4 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Channel Type | Bidirectional |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LSF0204 |