Samtec Inc.
Producto No:
LSHM-130-06.0-L-DV-A-N-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.607
$8.607
10
$7.7463
$77.463
25
$7.29714
$182.4285
50
$7.1098
$355.49
100
$6.92284
$692.284
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.293" (7.45mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ LSHM |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 8.5mm, 9mm, 10mm, 12mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LSHM-130 |