ams-OSRAM USA INC.
Producto No:
LT 543C-BWCW-35
Fabricante:
Paquete:
T-1 3/4
Lote:
-
Descripción:
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Wavelength - Dominant | 528nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 26° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 9.00mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | Radial |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 523nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |