Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1190CN8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC AMP GENERAL PURPOSE 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.5075
$6.5075
10
$5.8786
$58.786
25
$5.60538
$140.1345
100
$4.86723
$486.723
250
$4.648464
$1162.116
500
$4.238292
$2119.146
1000
$3.691415
$3691.415
2500
$3.5547
$8886.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Applications | General Purpose |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 450V/µs |
| Current - Supply | 32 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.75V ~ 16V, ±2.38V ~ 8V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | LT1190 |