Analog Devices Inc.
Producto No:
LT1203CS8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-SO
Lote:
-
Descripción:
IC VIDEO MULTIPLEXER SPDT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.4885
$6.4885
10
$5.83015
$58.3015
25
$5.5119
$137.7975
100
$4.777075
$477.7075
250
$4.53207
$1133.0175
500
$4.066608
$2033.304
1000
$3.429671
$3429.671
2500
$3.258186
$8145.465
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Video |
| -3db Bandwidth | 150MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±5V ~ 15V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| On-State Resistance (Max) | - |
| Switch Circuit | SPDT |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Buffered, RGB |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1203 |