Analog Devices Inc.
Producto No:
LT3759EMSE#PBF
Fabricante:
Paquete:
12-MSOP-EP
Lote:
-
Descripción:
IC REG CTRLR MULT TOP 12MSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.8685
$6.8685
10
$6.20635
$62.0635
25
$5.91812
$147.953
100
$5.138645
$513.8645
250
$4.907662
$1226.9155
500
$4.474633
$2237.3165
1000
$3.897261
$3897.261
2500
$3.752918
$9382.295
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive or Negative, Isolation Capable |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-MSOP-EP |
| Clock Sync | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 1MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.6V ~ 42V |
| Base Product Number | LT3759 |