Analog Devices Inc.
Producto No:
LT3799IMSE-1#PBF
Fabricante:
Paquete:
16-MSOP-EP
Lote:
-
Descripción:
IC LED DRIVER OFFL TRIAC 16MSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.5525
$7.5525
10
$6.8191
$68.191
25
$6.50142
$162.5355
100
$5.64528
$564.528
250
$5.391516
$1347.879
500
$4.915794
$2457.897
1000
$4.281498
$4281.498
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | - |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP-EP |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | AC DC Offline Switcher |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | - |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 25kHz ~ 300kHz |
| Dimming | Triac |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | LT3799 |