Analog Devices Inc.
Producto No:
LT6550IMS#PBF
Fabricante:
Paquete:
10-MSOP
Lote:
-
Descripción:
IC AMP VOLTAGE FEEDBACK 10MSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.4315
$6.4315
10
$5.81305
$58.1305
25
$5.54306
$138.5765
100
$4.81289
$481.289
250
$4.596632
$1149.158
500
$4.19102
$2095.51
1000
$3.650252
$3650.252
2500
$3.515057
$8787.6425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Applications | Voltage Feedback |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 90 MHz |
| Slew Rate | 600V/µs |
| Current - Supply | 8.5 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3V ~ 12.6V, ±1.5V ~ 6.3V |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 60 mA |
| Base Product Number | LT6550 |