Analog Devices Inc.
Producto No:
LTC1069-1CN8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC FILTER 12KHZ LOWPASS 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.3595
$12.3595
10
$11.35915
$113.5915
25
$10.88814
$272.2035
100
$9.593385
$959.3385
250
$9.122584
$2280.646
500
$8.534021
$4267.0105
1000
$7.827762
$7827.762
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Filter Order | 8th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | ±1.57V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Filter Type | Elliptic, Low Pass Switched Capacitor |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 12kHz |
| Base Product Number | LTC1069 |