Analog Devices Inc.
Producto No:
LTC1152IN8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.716
$10.716
10
$9.68145
$96.8145
25
$9.23134
$230.7835
100
$8.01553
$801.553
250
$7.655252
$1913.813
500
$6.979802
$3489.901
1000
$6.079183
$6079.183
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 14 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 700 kHz |
| Current - Supply | 2.2mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | C-Load™ |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Base Product Number | LTC1152 |