Analog Devices Inc.
Producto No:
LTC1421CG#PBF
Fabricante:
Paquete:
24-SSOP
Lote:
-
Descripción:
IC HOT SWAP CTRLR GP 24SSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.9365
$13.9365
10
$12.81075
$128.1075
25
$12.2797
$306.9925
100
$10.81955
$1081.955
250
$10.2885
$2572.125
500
$9.624735
$4812.3675
1000
$8.828198
$8828.198
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | General Purpose |
| Current - Supply | 1.5 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Current - Output (Max) | - |
| Internal Switch(s) | No |
| Series | - |
| Type | Hot Swap Controller |
| Package / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 12V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Latched Fault, UVLO |
| Package | Tube |
| Programmable Features | Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate |
| Base Product Number | LTC1421 |