Analog Devices Inc.
Producto No:
LTC1622IS8#PBF
Fabricante:
Paquete:
8-SO
Lote:
-
Descripción:
IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.726
$6.726
10
$6.07525
$60.7525
25
$5.7931
$144.8275
100
$5.03006
$503.006
250
$4.80396
$1200.99
500
$4.380108
$2190.054
1000
$3.814924
$3814.924
2500
$3.673631
$9184.0775
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C (TA) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Clock Sync | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Control Features | Enable, Soft Start |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2V ~ 10V |
| Base Product Number | LTC1622 |