Analog Devices Inc.
Producto No:
LTC2356CMSE-14#PBF
Fabricante:
Paquete:
10-MSOP-EP
Lote:
-
Descripción:
IC ADC 14BIT SAR 10MSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.0235
$21.0235
10
$19.32395
$193.2395
25
$18.5231
$463.0775
100
$16.32043
$1632.043
250
$15.519428
$3879.857
500
$14.518166
$7259.083
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply, Digital | 3.1V ~ 3.6V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | SAR |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 3.1V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP-EP |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 14 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 3.5M |
| Base Product Number | LTC2356 |