Analog Devices Inc.
Producto No:
LTC2921IGN-3.3#PBF
Fabricante:
Paquete:
16-SSOP
Lote:
-
Descripción:
IC 5 POWER SUPPLY MONITOR 16SSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.5735
$10.5735
10
$9.55035
$95.5035
25
$9.10632
$227.658
100
$7.906945
$790.6945
250
$7.551588
$1887.897
500
$6.885258
$3442.629
1000
$5.996837
$5996.837
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Five Power Supply Monitor |
| Current - Supply | 2 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LTC2921 |