Analog Devices Inc.
Producto No:
LTC3622IDE-23/5#PBF
Fabricante:
Paquete:
14-DFN (4x3)
Lote:
-
Descripción:
IC REG BUCK 3.3V/5V 1A DL 14DFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.9225
$11.9225
10
$10.77395
$107.7395
25
$10.2733
$256.8325
100
$8.920215
$892.0215
250
$8.519296
$2129.824
500
$7.76758
$3883.79
1000
$6.765311
$6765.311
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 1A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-DFN (4x3) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 2.25MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V, 5V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC3622 |