Analog Devices Inc.
Producto No:
LTC7818IUJ#PBF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUCK/BUCK/BOOST SYNC CTL, 40V, 3
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.9535
$10.9535
10
$10.0643
$100.643
25
$9.64706
$241.1765
100
$8.49984
$849.984
250
$8.082714
$2020.6785
500
$7.56124
$3780.62
1000
$6.935475
$6935.475
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck, Boost |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Clock Sync | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Function | Step-Up, Step-Down |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | - |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 3MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 40V |
| Base Product Number | LTC7818 |