Lite-On Inc.
Producto No:
LTV-8141S
Fabricante:
Paquete:
4-SMD
Lote:
-
Descripción:
OPTOISOLTR 5KV DARLINGTON 4-SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.684
$0.684
10
$0.4446
$4.446
100
$0.291175
$29.1175
1000
$0.229852
$229.852
2000
$0.214529
$429.058
5000
$0.206872
$1034.36
10000
$0.203804
$2038.04
25000
$0.199206
$4980.15
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 100°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | 7500% @ 1mA |
| Input Type | AC, DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | 60µs, 53µs |
| Output Type | Darlington |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Voltage - Output (Max) | 35V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SMD |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | 600% @ 1mA |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Package | Tube |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | - |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Current - Output / Channel | 80mA |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | LTV-8141 |