ams-OSRAM USA INC.
Producto No:
LW M673-N2R2-5K8L-Z
Fabricante:
Paquete:
SMD
Lote:
-
Descripción:
LED TOPLED WHITE DIFF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Wavelength - Dominant | 5600K |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Cool |
| Current - Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 107.75mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 2.00mm L x 1.40mm W |
| Height (Max) | 1.40mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SMD |
| Series | Mini TOPLED® |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.1V |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Lens Size | 1.50mm x 1.00mm |