ams-OSRAM USA INC.
Producto No:
LY M67K-J1K2-26-Z
Fabricante:
Paquete:
SMD
Lote:
-
Descripción:
LED YELLOW CLEAR SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.38
$0.38
10
$0.30115
$3.0115
100
$0.135375
$13.5375
500
$0.122284
$61.142
1000
$0.100444
$100.444
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 587nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 2mA |
| Millicandela Rating | 7.85mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 2.00mm L x 1.40mm W |
| Height (Max) | 1.40mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMD |
| Series | Mini TOPLED® |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 591nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LYM67K |
| Lens Size | 1.50mm x 1.00mm |