ams-OSRAM USA INC.
Producto No:
LZ1-00UB0R-00U4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LUXIGEN LZ1 UB U4 LED EMITTER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.0155
$9.0155
10
$6.53695
$65.3695
100
$5.40189
$540.189
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 70°C (TJ) |
| Viewing Angle | 72° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Wavelength | 385nm ~ 390nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 1100mW/sr @ 700mA |
| Series | LuxiGen™ LZ1 |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | Die |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.9V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |
| Base Product Number | LZ1-00 |