ams-OSRAM USA INC.
Producto No:
LZ1-30UA00-0U45
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER UV 390NM 1A STAR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Viewing Angle | 74° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | 390nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | LZ1 |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | Star Array |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 4.1V |
| Package | Tray |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |