MACOM Technology Solutions
Producto No:
M02170G-12
Fabricante:
Paquete:
32-QFN (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC LASER CTRL 11.3GB 3.55V 32QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Current - Supply | 58 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Bias | 150 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Current - Modulation | 85mA |
| Type | Laser Diode Controller (Fiber Optic) |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Data Rate | 11.3Gbps |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Supply | 3.05V ~ 3.55V |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M02170 |