Micro Connectors, Inc.
Producto No:
M05-1450-OUT
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
50' Outdoor NEMA 5-15P / 5-15R
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$63.6025
$63.6025
10
$61.7025
$617.025
25
$56.9525
$1423.8125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | NEMA 5-15R |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | - |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Mfr | Micro Connectors, Inc. |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Package | Bag |
| Number of Conductors | 3 |